KANTONALNI OKRŠAJ U ŽIVINICAMA: Konjuh pobijedio Gračanicu (FOTO)

Konjuh i Gračanica odigrali su večeras u Živinicama zanimljivu pripremnu i prijateljsku utakmicu. Domaća ekipa uspjela je na kraju slaviti sa 31:28, mada je moglo i ubjedljivije.

Ipak, nije sve tako glatko išlo za Stolare. Gračanica, lider Prve lige FBiH dobro je parirala u prvom poluvremenu utakmice. U nekoliko navrata su čak i vodili, ali se na pauzu otišlo rezultatom 15:15.

Konjuh je tek u nastavku zaigrao bolje. Popravili su odbranu, prednost domaćeg tima je konstantno rasla, a u jednom trenutku je bilo i +10 (31:21). Trener Žikica Milosavljević je uveo u nastavku i mlađe snage, pa je tim Gračanice to iskoristio postigavši do kraja sedam pogodaka.

Treba spomenuti da je utakmica bila humanitarnog karaktera, a sav prikupljeni prihod biće iskorišten za liječenje malenog Arslana Kulačića.