Heroj Tottenhama Moura briznuo u plač nakon što su mu pustili snimak iz brazilskog TV studija (VIDEO)

Naime, novinari su Mouri kada je izlazio iz svlačionice pustili snimak iz TV studija gdje brazilski komentatori prenose posljednje sekunde revanša polufinala Lige prvaka u Amsterdamu.

Počela je velika euforija, odzvanjale su riječi “Lukas Moura!, Historijski gol!”, a heroj Spursa je briznuo u plač budući da su ga emocije preplavile.

Činilo se kao da je tek tog trenutka postao svjestan šta je uradio, kakvo čudo je režirao i koliko je mukotrpan bio njegov put od PSG-ove nade i otpisanog igrača do amsterdamskog čuda.

Podsjetimo, Ajax je dobio prvi susret polufinala u gostima 1:0 te je vodio 2:0 u revanšu pa je Tottenham morao u drugom poluvremenu drugog meča postići tri gola da bi otišao na megdan Liverpoolu u velikom finalu.

Moura je upravo to i uradio, a pogodak za konačnih 2:3 dao je na samom isteku petog minuta sudijske nadoknade pa je postao veliki junak.

Izvor: Klix.ba