Dejana Kulić napustila tuzlansko Jedinstvo i pronašla novi klub u BiH

Dejana Kulić napustila tuzlansko Jedinstvo i pronašla novi klub u BiH

@Vedran J

Dejana Kulić

Iako prelazni rok u klupskom bh. rukometu još uvijek nije zvanično počeo, RK Hadžići Dido Group pohvalio se kako su u klub doveli novu igračicu.

“Shodno našem zajedničkom cilju na zadovoljstvo svih strana, želimo obavijestiti naše navijače, sponzore, članove kluba kao i ostalu javnost da je u redove našeg kluba stiglo i prvo pojačanje. Naime, riječ je o Dejani Kulić koja je prethodnu sezonu nastupala za OŽRK Jedinstvo iz Tuzle, a u naš klub dolazi kao slobodan igrač. Našoj novoj igračici želimo toplu dobrodošlicu, mnogo sreće i uspjeha u narednoj sezoni”, poručuju iz RK Hadžići.

U narednom periodu menadžment ovog kluba nastavit će sa jačanjem igračkog kadra, kako bi što spremnije dočekali početak prvenstva u Premijer ligi BiH.

Video u fokusu


Facebook Comments