VIDEO Titula sve dalje: Težak poraz Slobode na Tušnju!

Fudbaleri Slobode doživjeli su najteži domaći poraz ove sezone. Bolji od Tuzlaka bio je, u 25. kolu Premijer lige BiH, tim Širokog Brijega rezultatom 0:3.

U prvom poluvremenu loša partija i jednih i drugih. Igralo se na sredini terena bez mnogo prilika, a sve vrijedno pomena vidjeli smo u periodu od 55. do 63. minute.

Prvi gol Široki je postigao preko Ajayija na ubacivanje Markovića. Drugi smo vidjeli par minuta kasnije nakon kontranapada, strijelac je bio Krstanović, dok se Ajayi još jednom upisao u listu strijelaca nedugo poslije toga.

Igra Slobode se raspala već nakon prvog primljenog gola, pa se teško bilo vratiti nakon toga. Široki zasluženo odnosi bodove sa Tušnja.

Tuzlaci su ovim porazom smanjili šanse u borbi za titulu prvaka, a već za tri dana slijedi im revanš meč polufinala Kupa BiH protiv Željezničara.