Trijumfalno kroz Bihać!

I bez pomoći sestara Šumelj, rukometašice tuzlanskog Jedinstva AtlasRelax pobijedile su na nezgodnom gostovanju u Bihaću. Bila je to zaostala utakmica Premijer lige BiH, a Labudice su slavile sa 28:33.

Bišćanke su dobro parirale favorizovanim Tuzlankama, pogotovo u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 15:15. U nastavku su Labudice ipak pokazale da su u ovom trenutku bolja ekipa, te su zasluženo stigle do pobjede.

U ekipi Jedinstva najefikasnija je bila Dejana Kulić sa osam pogodaka, po sedam su postigle Admira Zvekić i Neira Midžić, dok je pet dodala Marijana Sorak. U domaćem timu nezaustavljiva je bila Azra Bašanović sa čak 11 golova, dok je osam djelo Adelise Dautović.

Tuzlanke nemaju vremena za predah, jer već u subotu od 19 sati dočekuju ekipu Izviđača iz Ljubuškog. Utakmica se igra u Maloj dvorani Mejdan.