Konjuh i Vogošća su u derbiju predposljednjeg kola rukometne Premijer lige BiH odigrali neriješeno 24:24. Ovaj rezultat najviše odgovara Izviđaču, koji bi eventualnom pobjedom protiv Kaknja kolo prije kraja osigurao titulu prvaka BiH.

Utakmica koja je večeras odigrana u Gradskoj dvorani Živinice bila je vrlo zanimljiva i neizvjesna. Gosti su vodili na poluvremenu rezultatom 10:11, međutim Konjuh je u nastavku još jednom pokazao da je “tvrd orah”, pogotovo na domaćem parketu.

Ujedno, ovim remijem, u vodu su pale sve sumjnive priče oko ove utakmice. Podsjećamo, po kuloarima se pričalo da će Konjuh “pustiti” Vogošći da osvoji bodove, ali su Stolari pokazali da je sa njihove strane sve fer i pošteno.