SLOBODA ISPUSTILA DVA BODA: Samo remi u Ugljeviku (VIDEO+FOTO)

Fudbaleri Slobode odigrali su neriješeno 1:1 protiv Zvijezde 09 u Ugljeviku, u utakmici 2. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Tuzlaci su tokom cijele utakmice bili bolja ekipa, imali mnogo više prilika, ali unatoč tome Zvijezda 09 je postigla gol u prvom polvremenu, što je praktički bio jedini šut domaćih u okvir. Mrežu Tuzlaka zatresao je u 18. minuti bivši igrač ovog tima, Anel Husić.

Sloboda je već od starta igrala bez povrijeđenog Terzića kojeg je zamijenio Beganović. Trener Slobode Milenko Bošnjaković je u nastavku susreta uradio neke izmjene, a prva se isplatila početkom drugog dijela. Izjednačio je Muharem Čivić u 51. minuti utakmice.

Crveno-crni su i nastavku dominirali, imali posjed lopte, mnogo više prilika, ali nisu uspjeli postići pogodak, pa su ovim bodom sigurno zadovoljniji domaćini.