Sport

Sportski TV vodič: Šta danas gledamo na “malim ekranima”

Subota je pravi sportski dan. S obzirom na loše vremenske prilike napolju, jedna od mogućnosti jeste ostati kući i uživati u sportu.

BHT 1

Možda će Vas zanimati i:

Rukomet (Premijer liga BiH): Vogošća – Konjuh (15:25)

RTS 2

Futsal (Evropsko prvenstvo): Srbija – Kazahstan (18:30)

ArenaSport 1

Fudbal (Talijanska liga): Empoli – Frosinone (15:00)

Košarka (ABA liga): Tajfun – Partizan (17:00)

Košarka (ABA liga): Mega Leks – Olimpija (19:00)

Košarka (ABA liga): Cibona – Krka (21:00)

Hokej (NHL): Nashville – Florida (01:00)

ArenaSport 2

Auto-moto (WRC): Sweden Live Stage 1 (10:00)

Fudbal (Češka liga): Zlin – Sparta Prag (14:00)

Rukomet (Liga prvaka): Wisla Plock – Celje Pivovarna Laško (16:00)

Tenis (Argentina Open): Nadal – Thiem (18:00)

Košarka (NCAA): Louisville – Notre Dame (22:00)

ArenaSport 3

Fudbal (Hrvatska liga): Osijek – Istra (15:00)

Fudbal (Hrvatska liga): Hajduk – Slaven (17:00)

Fudbal (Francuska liga): Nantes – Lorient (20:00)

Fudbal (Argentinska liga): San Lorenzo – Sarimento (23:00)

ArenaSport 4

Auto-moto (WRC): Sweden Live Stage 2 (13:45)

Rukomet (Liga prvaka žene): FTC Rail Cargo – Rostov Don (15:00)

Fudbal (Francuska liga): PSG – Lille (17:00)

Fudbal (Talijanska liga): Chievo – Sassuolo (19:00)

Fudbal (Talijanska liga): Juventus – Napoli (20:45)

ArenaSport 5

Ragbi (Six Nations): Francuska – Irska (15:00)

Ragbi (Six Nations): Vels – Škotska (18:00)

Fudbal (Belgijska liga): Anderlecht – Zulte Waregem (20:00)

SportKlub 1

Tenis (ATP Rotterdam): Mahut – Klizan (14:00)

Fudbal (Španska liga): Real Madrid – Athletic Bilbao (16:00)

Fudbal (Engleska liga): Chelsea – Newcastle (18:30)

Fudbal (Španska liga): Valencia – Espanyol (20:30)

Košarka (NBA): All Star utakmica (02:00)

SportKlub 2

Tenis (WTA St. Petersburg): Ivanović – Vinci (12:00)

Fudbal (Engleska liga): Crystal Palace – Watford (16:00)

Tenis (ATP Rotterdam): Monfils – Kohlschreiber (19:30)

Tenis (ATP Memphis): Berankis – Fritz (23:00)

Tenis (ATP Memphis): Nishikori – Querrey (02:30)

SportKlub 3

Fudbal (Engleska liga): Sunderland – Manchester United (13:45)

Fudbal (Engleska 2. liga): Bristol City – Ipswich Town (16:00)

Fudbal (Španska liga): Villarreal – Malaga (18:15)

Rukomet (Španska liga): La Rioja – Frigorificos (20:30)

Fudbal (Španska liga): Deportivo – Betis (22:05)

Auto-moto (NASCAR): Daytona Sprint (02:00)

SportKlub 4

Fudbal (Engleska 2. liga): QPR – Fulham (13:30)

Fudbal (Portugalska liga): Nacional – Sporting (19:30)

SportKlub 5

Fudbal (Španska 2. liga): Gimnastic – Elche (18:00)

Eurosport 1

Skijanje (Svjetski kup): Crans-Montana – ženski spust (10:20)

Skijaško trčanje (Svjetski kup): Falun – 10 km muškarci (13:05)

Ski skokovi (Svjetski kup): Slovenija – žene (14:15)

Ski skokovi (Svjetski kup): Vikersund – muškarci (15:50)

Biatlon (Svjetski kup): SAD – muška štafeta (20:20)

Skijanje (Svjetski kup): Naeba – muški slalom I (01:50)

Skijanje (Svjetski kup): Naeba – muški slalom II (04:45)

Eurosport 2

Sankanje (Svjetski kup): Altenberg – dublovi II (10:25)

Skijaško trčanje (Svjetski kup): Falun – 5 km žene(11:20)

Skijanje freestyle (Svjetski kup): Idre – ski cross (12:25)

Fudbal (Njemačka liga): Dortmund – Hannover (15:30)

Fudbal (Njemačka liga): Koln – Frankfurt (18:30)

Futsal (Evropsko prvenstvo): Španija – Rusija (20:45)

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Možda će Vas zanimati i:

Back to top button